Nuolaidos už pirkinius

Nuolaidos už pirkinius

DĖMESIO - nuolaidos galioja tik GROŽIO PREKĖS kategorijos produktams.

1. Pirkdami šių prekių už 30 Eurų ir daugiau, gaunate 5 procentų nuolaidą. Reikia įrašyti šį kodą 5nuo30 

Eidami pirkti ir sumokėti už savo surinktą prekių krepšelį, toje vietoje, kur prašo Naudoti nuolaidų kuponą pažymėkite ant taškelio, kad naudoti nuolaidų kuponą ir atsiras eilutė Įveskite kodą: ten ir įrašykite šį kodą 5nuo30 ir Jums bus pritaikyra 5 procentų nuolaida, perskaičiuota mokėtina suma. Nuolaida taikoma tik įrašius kodą. 

 

2. Pirkdami šių prekių už 60 Eurų ir daugiau, gaunate 10 procentų nuolaidą. Reikia įrašyti šį kodą 10nuo60 

Eidami pirkti savo surinktą prekių krepšelį toje vietoje, kur prašo Naudoti nuolaidų kuponą pažymėkite ant taškelio, kad naudoti nuolaidų kuponą ir atsiras eilutė Įveskite kodą: ten ir įrašykite šį kodą 10nuo60 ir Jums bus pritaikyra 10 procentų nuolaida, perskaičiuota mokėtina suma. Nuolaida taikoma tik įrašius kodą. 

 

3. Pirkdami šių prekių už 90 Eurų ir daugiau, gaunate15 procentų nuolaidą. Reikia įrašyti šį kodą 15nuo90 

Eidami pirkti ir sumokėti už savo surinktą prekių krepšelį, toje vietoje, kur prašo Naudoti nuolaidų kuponą pažymėkite ant taškelio, kad naudoti nuolaidų kuponą ir atsiras eilutė Įveskite kodą: ten ir įrašykite šį kodą 15nuo90 ir Jums bus pritaikyra 15 procentų nuolaida, perskaičiuota mokėtina suma. Nuolaida taikoma tik įrašius kodą. 

 

4. Pirkdami šių prekių už 120 Eurų ir daugiau, gaunate20 procentų nuolaidą. Reikia įrašyti šį kodą 20nuo120 

Eidami pirkti ir sumokėti už savo surinktą prekių krepšelį, toje vietoje, kur prašo Naudoti nuolaidų kuponą pažymėkite ant taškelio, kad naudoti nuolaidų kuponą ir atsiras eilutė Įveskite kodą: ten ir įrašykite šį kodą 20nuo120 ir Jums bus pritaikyra 20 procentų nuolaida, perskaičiuota mokėtina suma. Nuolaida taikoma tik įrašius kodą. 

 

5. Pirkdami šių prekių už 150 Eurų ir daugiau, gaunate 25 procentų nuolaidą. Reikia įrašyti šį kodą 25nuo150 

Eidami pirkti ir sumokėti už savo surinktą prekių krepšelį, toje vietoje, kur prašo Naudoti nuolaidų kuponą pažymėkite ant taškelio, kad naudoti nuolaidų kuponą ir atsiras eilutė Įveskite kodą: ten ir įrašykite šį kodą 25nuo150 ir Jums bus pritaikyra 25 procentų nuolaida, perskaičiuota mokėtina suma. Nuolaida taikoma tik įrašius kodą. 

Atsiprašome, tačiau prekių kategorijoje nerasta.

Grįžti
Rašyk
Skambink