Apie Mus

Puslapis priklauso UAB Obera. Įmonės pagrindinė veikla nuo 2018 metų: mažmeninė užsakomoji prekyba internetu.  Įmonė orentuota į grožio, sveikatos, namų valymo, laisvalaikio ir kitus kasdienio vartojimo produktus. Esame nepriklausomas verslo partneris keleto gamintojų kompanijų ir naudojamės kitų verslo partnerių paslaugomis. Su mumis lengvai ir paprastai užsisakysite savo mėgstamus produktus - kvepalus, kosmetiką, kūno priežiūros, namų interjero kosmetiką, namų valymo produktus ir kitas prekes. Taip pat ruošiame dovanų rinkinius.

Jei norite nuolaidų - visada galite prisijungti prie verslo partnerių ir pirkti pigiau patys. Rašykite mums info@obera.lt  - suteiksime visą informaciją.

Pas mus taip pat rasite su grožiu, mada, laisvalaikiu susijusių straipsnių publikuojamų svetainėje. Suteiksime profesionalias ir kokybiškas konsultavimo paslaugas savo klientams, kurie pasirinks partnerystę su mumis.

Mūsų platformoje rasite platų kvepalų pasirinkimą. Esame orientuoti į aukščiausios kokybės produktus, juos išbandėme ir klientai juos pamėgo. Visi klientai gali naudotis skelbiamomis akcijomis, nuolaidomis. Asortimentas nuolat papildomas lygiagrečiai ką pasiūlo gamintojas. Už didesnius užsakymus taikome nuolaidas, o perkant nuo didesnės nei nustatytos 35 eurų sumos - nemokamą pristatymą. 

Rinkitės jums patinkamčius produktus, tapkite lojaliais pirkėjais ir gaukite nuolaidas. Išbandykite partnerystės siūlomas programas ar net gi tapkite mūsų partneriais - gaukite tobulai veikiančią ir orientuotą į naujausias tendencijas informaciją, kuria dalijamės su savo partneriais, mokymus bei darbo įrankius. 

Rašyk
Skambink