Susisiekite: +37064713122

Apie Mus

Esame nepriklausomas verslo partneris. Puslapyje rasite ne tik mūsų, bet ir ne vieno - pardavėjo, gamintojo, kompanijos - įvairius produktus. Mes bendradarbiaujame su kitais verslo partneriais, skelbiame jų produktus ir paslaugas. Kviečiame bendradarbiauti ir Jus, jei esate pardavėjas, kompanijos atstovas, gamintojas ar rankų darbo meistras, jei tik turite ką parduoti. Sudarius sutartis Jūsų produktus talpinsime Obera.lt puslapyje. Galimybės būti su mumis kelios - rinkitės ir pirkite jums patinkamčius produktus, tapkite lojaliais pirkėjais, gaukite nuolaidas arba tapkite mūsų partneriais.

Pirkėjams pas mus lengva ir paprasta užsisakyti savo mėgstamus produktus - kvepalus, namų kvapus, kosmetiką, kūno priežiūros, namų interjero kosmetiką, namų valymo produktus, įvairius aksesuarus, fasuotus maisto produktus, kavą, rūbus, avalynę, dovanų rinkinius. Ruošiame Dovanų rinkinius Jūsų pageidavimu iš puslapyje esamų produktų bei pristatome. Visi gali naudotis skelbiamomis akcijomis, papildomomis nuolaidomis. Už didesnius užsakymus tam tikrų prekių - taikome nuolaidas. Pasirinktas prekes pristatome Jūsų nurodytu adresu ir pristatymo būdu. Savo siuntą galite nukreipti savo artimiems žmonėms - kurjeriu į namus ar tiems, kam siunčiate perduodami paštomato kodus. Kviečiame apsipirkti Sau ar nudžiuginti šeimą, draugus, artimuosius, mylimuosius ar kolegas.

Esame orentuoti į grožio, sveikatos, namų valymo, laisvalaikio ir kitus kasdienio vartojimo produktus - mūsų platformoje rasite platų prekių pasirinkimą. Mums rūpi aukščiausios kokybės produktai, renkamės išbandytus ir mėgiamus produktus, esami atviri naujovėms, asortimentą nuolat papildome. 

Norintiems produktų iš gamintojo pigiau ar verslo galimybių su MLM visada padėsime, suteiksime profesionalias ir kokybiškas konsultavimo paslaugas. Užmegzti partnerystę su mumis tinklinėje rinkodaroje per registracijos nuorodas ar parašę info@obera.lt Tapę mūsų partneriais gausite paprastą, bet tobulai veikiančią ir orientuotą į naujausias tendencijas informaciją, kuria dalijamės su savo partneriais, mokymus bei darbo įrankius.

Visais rūpimais klausimais kreipkitės puslapio kontaktais - gausite atsakymus ar nukreipsime atsakingiems asmenims. Maloniai laukiame.

Pagarbiai, Viktorija

Individualios veiklos Nr. 916172

Rašyk
Skambink