Susisiekite: +37060613511
  • Natūralus Avokadų aliejus ir natūralių eterinių aliejų rinkinys
  • Natūralus Avokadų aliejus ir natūralių eterinių aliejų rinkinys
Akcija - 15%

Prekės kodas: 981268242

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: FM World

Prekei taikoma akcija ir jūs sutaupote - €12.60

Natūralus Avokadų aliejus ir natūralių eterinių aliejų rinkinys

Ar egzistuoja produktas skirtas ne tik pasirūpinti kūnu, bet ir pojūčiais? Taip! Tai „Body & Senses“ kolekcija, pagaminta iš natūralių ingredientų, kurios sudėtyje yra eterinių aliejų ir natūralaus avokadų aliejaus. Jų pagalba ne tik puikiau sudrėkinsite odą ir regeneruosite epidermį, bet ir prižiūrėsite plaukus. Aliejai Jums taip pat pravers atliekant SPA procedūras namie. Išbandykite juos priežiūrai, masažui ar aromatiniam atsipalaidavimui.

€71.35 €83.95

Natūralus Avokadų aliejus 50ml. Tai tikras vitaminų A, B1, B2 ir D, taip pat būtinųjų riebalų rūgščių ir mineralų užtaisas. Jis yra nepakeičiamas prižiūrint veido, kūno ir plaukų odą. Mes rekomenduojame jį visų tipų odai, ypač sausai ir reikalaujančiai ypatingos priežiūros.

Saldžiųjų apelsinų Natūralus eterinis aliejus 10 ml. Aliejus gaminamas iš ką tik nuskintų apelsinų, užaugintų Brazilijoje, žievelių. Jis turi saldų ir aštrų, gaivų citrusinių vaisių aromatą.

Natūralus Eukalipto eterinis aliejus 10 ml. Aliejus gaminamas iš šviežių Kinijoje užaugintų eukalipto lapų ir ūglių. Jis turi gaivų, šaltą, medienos kvapą.

Natūralus Levandų eterinis aliejus 10ml. Aliejus gaminamas iš siauralapių levandų žiedų, auginamų pietų Prancūzijoje. Jis turi ryškų, šiltą, gėlių ir vaistažolių aromatą.

Natūralus Greipfrutų eterinis aliejus 10ml. Aliejus gaminamas iš JAV užaugintų baltųjų greipfrutų žievelių. Jis turi karčiai saldų, gaivų, išraiškingą aromatą.

 

Rašyk
Skambink