Susisiekite: +37064713122
  • Rinkinys SPA JAM IR JAI
  • Rinkinys SPA JAM IR JAI
  • Rinkinys SPA JAM IR JAI
  • Rinkinys SPA JAM IR JAI

Prekės kodas: RINK1&3

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: Prouvé

SPA RINKINYS ABIEMS - JAM IR JAI

Drėkinamasis kūno prausimosi gelis 

Drėkinamasis kūno balzamas 

Plaušinė

Dėžutėje permatomudangteliu

Kvapo natos:

Juodasis serbentas ir kedro medis

 

€23.50

Rinkinys Drėkinamasis kūno prausimosi gelis ir kūno balzamas 

Maudymasis labai intymus ritualus, kuris padeda atsipalaiduoti, leidžia pabėgti nuo kasdienio streso ir įtampos, atgaivina protą ir sielą. Rytinis dušas mus pažadina ir įkvėpia veikti, o vakarinis vonios ritualas pagerina nuotaiką ir mažina nuovargį po ilgos, sunkios dienos. Ilgai galvojome, kaip galėtumė padaryti šį kasdienį įprotį dar malonesniu, todėl sukūrėme ypač švelnų Jūsų odai kūno prausimosi gelį. Sudėtyje yra unikalaus Xeradin TM augalinio komponento, kuris drėkins Jūsų odą 24 val. po panaudojimo. Užtenka vos vieno, malonios konsistencijos, gelio lašelio ir oda taps glotni. Žinoma, nepamiršime ir kvapo, kuris užburs ir padės dar labiau atsipalaiduoti! 

Kokia mūsų paslaptis? Augalinis kompleksas iš penkių dumblių, turinčių mineralinių druskų, kalcio, fosforo, jodo ir vitaminų, kurie natūraliai atkuria odos gyvybingumą ir pagerina jos būklę.

Kodėl pamilsite? Dėl puikaus kvapo ir švelnios, glotnios odos!

Koks kvapas? Juodieji serbentai, bergamotė, rožė, konvalija, samanos ir kedro medis natos, kurioms negalės atsispirti nei JI, nei JIS.

Naudojimo būdas: užpilkite nedidelį kiekį ant sudrėkintos odos, švelniai įmasažuokite, po visko nuplaukite vandeniu.

Gražios ir švelnios odos paslaptis - kasdienis drėkinimas ir priežiūra. Mes sukūrėme balzamą, kurio sudėtyje gausu ingredientų, kurie puikiai drėkina ir maitina Jūsų odą. Pajusite skirtumą jau po pirmo prausimosi, nes priemonės sudėtyje yra Xeradin TM, kuris neleis Jūsų odai išsausėti bei pagerins Jūsų odos būklę. Puikiai įsigeria ir padeda odai neprarasti elastingumo, dėka priemonės oda bus minkšta it šilkinė. Malonus aromatas, nepaliks abejingų ir lydės Jus visą likusią dieną. 

Kokia mūsų paslaptis? Penkių dumblių, turinčių daug mineralinių medžiagų, polisacharidų ir amino rūgščių ekstraktų kompleksas, kuris atkurs gyvybingumą, ir pagerins odos išvaizdą bei neleis prarasti Jūsų odai reikiamo kiekio drėgmės.

Kodėl pamilsite: nes neleis Jūsų odai prarasti reikiamo kiekio drėgmės, oda bus švelni ir glotni.

Koks kvapas? Juodieji serbentai, bergamotė, rožė, konvalija, samanos ir kedro medis apgaubs Jus nepaprastu aromatu, kuris patiks tiek Jai, tiek Jam.

Naudojimo būdas: užpilkite nedidelį kiekį priemonės ant odos ir švelniai įmasažuokite, palaukite kol įsigers. Naudokite kasdien po dušo.

Rašyk
Skambink