• Natūralus Avokadų aliejus
  • Natūralus Avokadų aliejus
Akcija - 15%

Prekės kodas: PR207005

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: Prouvé

Prekei taikoma akcija ir jūs sutaupote - €2.39

Ar egzistuoja produktas skirtas ne tik pasirūpinti kūnu, bet ir pojūčiais? Taip!

Tai „Body & Senses“ kolekcija, pagaminta iš natūralių ingredientų, kurios sudėtyje yra eterinių aliejų ir natūralaus avokadų aliejaus.

Jų pagalba ne tik puikiau sudrėkinsite odą ir regeneruosite epidermį, bet ir prižiūrėsite plaukus.

Aliejai Jums taip pat pravers atliekant SPA procedūras namie.

Išbandykite juos priežiūrai, masažui ar aromatiniam atsipalaidavimui.

€13.60 €15.99
Perkant 2 arba daugiau kaina tik €14.40
Perkant 3 arba daugiau kaina tik €13.60
Perkant 4 arba daugiau kaina tik €12.70
Perkant 5 arba daugiau kaina tik €12.00
Perkant 6 arba daugiau kaina tik €10.50

Tai tikras vitaminų A, B1, B2 ir D, taip pat būtinųjų riebalų rūgščių ir mineralų užtaisas. Jis yra nepakeičiamas prižiūrint veido, kūno ir plaukų odą. Mes rekomenduojame jį visų tipų odai, ypač sausai ir reikalaujančiai ypatingos priežiūros.

Kodėl jį pamilsite: todėl, kad jis puikiai drėkina ir regeneruoja Jūsų odą ir plaukus. Oda taps minkšta, lygi, stangri ir maloni prisilietimui. Aliejus  stiprina plaukus, lygina juos bei grąžina  blizgesį.

Kas Jums patiks: aliejus gerai absorbuojamas ir neapsunkina odos ir plaukų. Jis padengia plaukus apsauginiu sluoksniu, kuris saugo nuo drėgmės praradimo.

Kaip gaminamas mūsų aliejus: Tai šalto spaudimo avokadų aliejus. Jam naudojamas ekologiškai auginamų Pietų Afrikoje avokadų minkštimas. Šaltas spaudimas – tai yra 100% natūralus procesas, kuris išsaugo visas aliejaus savybes. Procesą dar patobulinome: pašalinome nepageidaujamus ingredientus, kvapą ir spalvą. Dėl to jis tapo stabilesniu ir tuo pačiu nepraranda vertingų savybių.

Kam galite jį naudoti: kasdienei priežiūrai. Galite tepti  ant odos ir plaukų arba naudoti masažui.

Odai – užtepkite nedidelį kiekį aliejaus ant  kūno ar veido odos.

Plaukams-  nedidelį kiekį aliejaus paskirstykite tarp pirštų ir įtrinkite į sausus ar drėgnus  plaukus ir į galvos odą. Galite  apvynioti plaukus rankšluosčiu. Palikite aliejų kelioms valandoms ant plaukų, jei jie labai sausi ir pažeisti, galite palikti per naktį. Tada nuplaukite plaukus šiltu vandeniu arba šampūnu, kaip įprasta. Galite naudoti ir kondicionierių. Kartokite procedūrą 1-2 kartus per savaitę.

Masažui - sumaišykite 15 ml (šaukštą) Natūralaus Avokadų aliejaus su 2–6 lašais pasirinkto  Natūralaus eterinio aliejaus.

Vertingas patarimas: taip pat naudokite jį kartu  su kitais mūsų eteriniais aliejais. Taip sustiprinsite jų poveikį.

DĖMESIO: Tik išoriniam naudojimui.

Rašyk
Skambink