Susisiekite: +37064713122

Feromonai. Kvepalai su feromonais

Feromonai. Kvepalai su feromonais

Kas yra feromonai?
Feromonai – naturaliai egzistuojantys žmogaus išskiriami cheminiai junginiai, kurie nesamoningai traukia priešingos lyties atstovus. Produktus su feromonais naudojantys žmones aplinkiniams atrodo patrauklesni, o patys ima labiau savimi pasitiketi.
Kaip jie veikia?
Kaip minėta, feromonai yra mažytės organinės molekulės, kurios veikia kaip viena iš komunikacijos priemonių tarp skirtingos lyties atstovų. Feromonai įprastai išsiskiria ant odos ir plaukų. Vėliau pasklinda ore ir pradeda veikti įkvėpus. Tyrimais įrodyta, kad netgi itin mažas feromonų kiekis turi poveikį smegenims.
Ar feromonai mūsų organizme gaminami natūraliai?
Taip, mes visą laiką vieni su kitais bendraujame, veikiami feromonų, tik ne visi apie tai žino.
Jeigu žmogaus organizmas natūraliai gamina feromonus, kam reikia juos papildomai naudoti?
Taip yra dėl mūsų kultūrinių įpročių. Ką pirmiausia darome ryte? Ogi palendame po dušu, kuris iškart nuplauna dalį mūsų feromonų. Be to, kasdien mes apsirengiame, ypač žiemą, nuo galvos iki kojų ir taip paslepiame net 90 proc. odos, kuri skleidžia feromonus į aplinką. Taip pat su maistu gauname daug įvairiausių nenatūralių medžiagų, kurios silpnina mūsų skleidžiamų feromonų poveikį. Naudodami feromonus, jūs atgausite prarastus feromonus ir jūsų bendravimas su aplinkiniais žmonėmis bus dar sėkmingesnis.
Jei jaučiate, kad norite:
• padidinti pasitikėjimą savimi,
• sulaukti daugiau dėmesio iš jums patrauklių merginų ar vaikinų,
• išryškinti savo seksualinį patrauklumą,
• dažniau eiti į pasimatymus ir turėti daugiau seksualinių santykių,
• atgaivinti romantiškus jausmus su žmona ar vyru,
• suteikti daugiau aistros seksualiniams žaidimams,
• sulaukti daugiau pagarbos iš tos pačios ir priešingos lyties atstovų,
Feromonai gali jums padėti tai pasiekti.
Ar naudodamas feromonus aš tapsiu patrauklesnis?
Tyrimai rodo, kad tapsite. Jei tinkamai naudosite feromonus, aplinkiniai jus matys kaip patrauklų, jaunatvišką, lengvai bendraujantį žmogų. Feromonai kelia teigiamus jausmus, kurie skatina jumis domėtis. Visa tai didina jūsų patrauklumą.
Ar feromonai gali padidinti mano seksualinių santykių skaičių?
Taip. Daugelis tyrimų rodo, kad tie žmonės, kurie tinkamai naudoja produktus su feromonais, turi daugiau seksualinių santykių.
Ar feromonais galima valdyti kitus žmones?
Ne. Žmogaus nervų sistema yra per daug sudėtinga, kad pasiduotų tokiam tiesioginiam manipuliavimui. Tačiau produktus su feromonais naudojantis žmogus aplinkiniams atrodo patrauklesnis ir kelia teigiamas emocijas, o tai suteikia akivaizdų pranašumą (pvz., per pirmą pasimatymą).
Ar feromonų naudojimas sąžiningas kitų žmonių atžvilgiu?
Tinkamas feromonų naudojimas yra visiškai sąžiningas ir priimtinas. Kaip minėta anksčiau, feromonai tiesiogiai nepaveiks žmogaus, jei jis pats to nenorės. Feromonų poveikį galima palyginti su gerų kvepalų, makiažo, gražios šukuosenos ar jūsų geros nuotaikos poveikiu. Visi šie elementai teigiamai veikia kitą žmogų ir daro jus patrauklesnį. Kadangi feromonai leidžia kitam žmogui geriau jaustis, jie naudingi ne tik juos naudojančiam, bet ir aplinkiniams.

Feromonai - tai slaptas ginklas. Lakios, bekvapės substancijos, kurių paskirtis – didinti Tavo patrauklumą ir pasitikėjimą savimi.

Panaudok juos prieš pasimatymą arba svarbų susitikimą. Visada, kai nori padaryti kam nors įspūdį...

Feromonai sustiprina stimuliuojantį kvepalų poveikį. 

Feromonų kolekcija - daugiau nei puikus kvapas.
Pajuskite meilės chemiją!
Feromonai - vienas iš populiariausių afrodiziakų: suderinti su puikiais kvepalais padeda sužadinti jausmus ir tapti ypač patraukliems.
Feromonai yra bekvapiai ir harmoningai dera su kvapų kompozicijomis.
Atrask Tau tinkantį kvapą!

https://www.obera.lt/kvepalai-su-feromonais

Dalintis:
Rašyk
Skambink