Susisiekite: +37064713122

Jau atidarytas naujasis Prouvé filialas Didžiojoje Britanijoje!

Jau atidarytas naujasis Prouvé filialas Didžiojoje Britanijoje!

Didžioji Britanija. Ši šalis yra dar vienas svarbus taškas Prouve įmonės žemėlapyje.

Vienas iš Prouve tikslų – nuolatinis tobulėjimas ir tarptautinių pozicijų stiprinimas. Prouve džiaugiasi, kad prie kompanijos filialų prisijungs dar vienas – šį kartą Didžiojoje Britanijoje. Tai rinka, turinti didelį potencialą. Ten veikiantys „Prouvé“ lyderiai yra itin ambicingi žmonės, tvirtai pasiryžę plėtoti #prouve prekės ženklą. Linkime daug sėkmės!

Užsakymų siuntimas į Didžiąją Britaniją nuo 2022 m. rugsėjo 1 dienos vyksta šalies viduje, šiai šaliai adresuoti užsakymai nebėra apdorojami ir siunčiami iš Lenkijos.

Tai labai patogu gyvenantiems Didžiojoje Britanijoje.

Šia naujiena galite dalintis su draugais, pažįstamais, giminaičiais - ten gyvenantys galės lengvai ir greitai gauti Prouve produktus, išbandyti užsukus į ofisą ir gauti siuntas į namus iš ten VIETOJE esančio sandėlio. 

Registruodamiesi, kurdami Prouve paskyrą - pasirinkite šalį: Didžioji Britanija.

Kai per paiešką ieškote šalies pasirinkimui, matote šalis į kurias yra siunčiama Prouve produkcija. Registruotis ir gauti prekes Į SAVO ŠALĮ gali visose paminėtose šalyse gyvenantys žmonės.

Preikių asortimentas didelis, o kokybė patikrinta, įrodyta, ką ir reiškia iš prancūzų kalbos išvertus prū-vė pavadinimą - įrodyta. Tai Prouve kvepalai, kosmetika, eteriniai aliejai, buitinė chemija ir kiti produktai. Ir visi Prouve produktai už savikainą prisijungus bei galite gauti papildomų nuolaidų bei dovanų už pirkinius. 

TAPTI PROUVE PARTNERIU - SPAUSTI ČIA IR KURTI PROUVE PASKYRĄ

Prouve registracija nemokama ir neįpareigojanti. Galite pirkti tik savo ir šeimos poreikiams.

Pasitikrinkite galimybes, kuriomis galite pasinaudoti prisijungdami prie Prouve:

Taupote išmintingai perkant

Kaip sake Marilyn: „Pinigai nesuteikia laimes. Tik apsipirkimai.“ 100% procentu sutinkame su ja, todel taupymas su mumis yra paprastas ir malonus. Mes neatsisakome apsipirkimo, kad galetume sutaupyti, bet perkame išmintingai, naudodamiesi nuolaidomis ir akcijomis. Ir to norime išmokyti Jus, nes tai labai gyvenime naudingas iprotis.

Uždirbate parduodami:

Pažadame, kad mes padarysime viską, kad Jus visada galesite sau leisti nusipirkti savo megstamus Prouvé produktus. Mums rupi gera ju kaina, be to, leidžia Jums uždirbti: galite juos parduoti ir iš maržos užsidirbti pinigu.

Uždirbate rekomenduojant:

Dirbdami su Prouvé, galite pradeti uždirbti pinigus vienu paprastu veiksmu - rekomendavimu. Tikriausiai ne vieną kartą Jus rekomendavote draugui gerą barą, išbandytą mechaniką ar gydytoją. Taip veikia tinklo rinkodara (MLM) - rekomenduojame išbandyti produktus ir paslaugas.

Kaip tai veikia:

Kiekvienas partneris iš musu gauna iki 25% nuolaida produktams iš katalogo. Skirtumas tarp Partnerio kainos ir kainos, už kurią parduodate produktą - tiek sutaupote Jus.

Su mumis taip pat sutaupysite laiko: užsisakote prekes per internetą, o pristatymu kompanija juos tiekia i nurodytą vietą. Greitai ir veiksmingai.

Pagalvokite, jau šiandien, kam skirsite su Prouvé sutaupytus pinigus! 

Tai labai paprasta. Jus parodote katalogą savo draugams ir klausiate ju, ar jie nori užsisakyti Prouvé produktus. Skirtumas tarp Partnerio kainos ir kainos, už kurią parduodate produktą - tai Jusu uždarbis.

Pagalvokite, jau šiandien, kam skirsite su Prouvé uždirbtus pinigus!

Kaip tai veikia:

Jus klausiate savo draugu ir esamu klientu, ar jie taip pat noretu buti Prouvé Partneriais ir ar patys apsipirkti. Jei noretu, padedate jiems tapti Partneriais ir tampate ju Remeju. Jus pradedate kurti savo strukturą.

Kiekvienas kataloge esantis produktas turi konkrečią tašku vertę. Kai perkate produktus, Jusu Partnerio Paskyra yra papildoma tam tikru tašku skaičiumi (prisijungus prie Prouvé svetaines galite pamatyti tai Partnerio paskyroje). Kai Partneriai iš strukturos perka produktus, taškus gauna ir jie ir Jus. Kiekvieną menesi Jusu ir Partneriu iš strukturos pirkiniu tašku suma priskiria Jus i vieną iš musu poziciju.

Už konkrečią poziciją Prouvé bei savo ir strukturos apyvartą galite kas menesi gauti atlyginimą arba nuolaidą.

 

 

Dalintis:
Rašyk
Skambink