Kaip išsirinkti kvepalus

Kaip išsirinkti kvepalus

Mes žinome, žinome… Kartais labai sunku apsispręsti, todėl padėsime Jums išsirinkti geriausius moteriškus ir geriausius vyriškus kvepalus. 

Visi pasiūlyme esantys kvapai yra čia STARTINIS RINKINYS PRESTIGE (150 MĖGINĖLIŲ) - LT

Rinktis yra iš ko. Mes tikime, kad jie Jus sužavės. Turėdami kvepalų mėginėlius surenkite kvepalų vakarėlį ar išmėginkite savo jėgas namuose. Pasilinksminkite! Nes tai paprasta - uostai ir patinka arba nepatinka. 

Kvepalų visuma apibūdinta kvapų sudėtimi, kuriuos bandome aprašyti. Pasikartosime - geriausia tai išbandyti. Todėl pasirinkite kvapo tipą arba kvapų natas, kurias mėgstate. Atidarykite mėginėlį ir užtepkite šiek tiek kvepalų ant odos ar bandymo juosteles. Leiskite jiems išplėsti savo pilnatvę, kad pajustumėte visą ingredientų turtingumą. Per pirmąsias minutes skamba švelni, vibruojanti galvos nata. Tada mums atsiskleidžia širdies nata. Pabaigoje susipažistame su gelmės nata. Atminkite, kad galite pasirinkti ne vienus kvepalus, galite pasirinkti keletą skirtingų, skirtingoms progoms.

Džiugina mus, kad FM World pasiūloje yra kvepalai - tikri su 20 procentų parfumo ir net su 30 procentų iš INTENSE kolekcijos, bei kūno dulksnos, kvapieji vandenys, rutuliniai dezodorantai, kiti produktai su populiariausiais FM World kvapais. Tai džiugins ir jus, nes jie intensyviai, nuostabiai ir ilgai kvepia.

Dar apie pagrindines kvapų natas. Kas tai galvos nata? Galvos nata (aukšta nata) tai kompoziciją atidaranti fazė. Tai yra labiausiai mirganti ir trumpalaikė kompozicijos dalis, tačiau ji nusprendžia dėl pirmojo ispūdžio, kurį jaučiate uostant kvapą.  Tai trunka neilgai, nuo kelių iki kelių dešimčių minučių. 

Kas tai širdies nata? Vidurinė nata, širdies nata atsiskleidžia praejus maždaug 20-30 minučių nuo kvepalų išlaisvinimo ir skleidžiasi keletą valandų. Širdies nata lemia kvepalų priklausomybę tam tikari kvepalų šeimai.

Kas tai gelmės nata? Gelmės nata tai dar kitaip - pagrindo ar bazės nata. Tai yra labiausiai ilgalaikė ir ilgiausia išsilaikanti nata, kuri yra kompozicijos fonas. Gali būti jaučiama net keletą valandų po kvepalų purškimo.

Kokios yra kvapu šeimos?
Išskirta yra keletą pagrindinių kvepalų šeimų: gelių (dažniausiai moteriški kvepalai), rytietiška, citrusinė, vandens, medžio, fougere (dažniausiai vyru kvepalai) ir šipras.

Kvepalų projekcija pažymėa prie kvepalų. Kas tai yra? Projekcija tai erdvinis kvapo išsiplėtimas. Projekcija gali būti subtili, o tai reiškia, kad kvapas sukuria aurą arti odos, ar intensyvus ir stiprus - tada natos "išsiskirsto", sukuriant aromatinį traukinį. Kas yra geriau? Viskas priklauso nuo aplinkybių. I darbą, mokyklą labiau tinka kvepalai su vidutine projekcija. Vietoms, kur norite spindėti, patraukti dėmesį rekomenduojame kvepalus su didele projekcija.

Dalintis:
Rašyk
Skambink