Susisiekite: +37060613511
  • Molekuliniai kvepalai mėginėlių rinkinys ir muiliukas
  • Molekuliniai kvepalai mėginėlių rinkinys ir muiliukas
  • Molekuliniai kvepalai mėginėlių rinkinys ir muiliukas
  • Molekuliniai kvepalai mėginėlių rinkinys ir muiliukas
  • Molekuliniai kvepalai mėginėlių rinkinys ir muiliukas
  • Molekuliniai kvepalai mėginėlių rinkinys ir muiliukas
  • Molekuliniai kvepalai mėginėlių rinkinys ir muiliukas

Prekės kodas: 6vntmolkv

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: Prouvé

Molekuliniai kvepalai - mėginėlių rinkinys

6 vnt po 2 ml talpos kvepalų mėginėlių su purkštuku.

Prancūziškų kvapiųjų aliejų: 20%

Mėginėliai dėžutėje permatomu dangteliu

€7.20

Unisex kvepalai unikalūs: naudodami šiuos kvepalus galėsite pasijusti tikrais parfumerijos meistrais! Įminkite visas jų paslaptis ir susikurkite savo naujus mėgiamiausius kvepalus! Naudokite vieną, du ar visus iškart- pasirinkto kvapo purškite vieną kart, kito du, trečio vėl vieną ir įvairiai, kaip jums norisi! Sukursite naują kvapą!

01 molekuliainiai kvepalai 2ml su purkštuku. Jus suvilios: žalias kadagių kvapas pagilintas molekulės, atspindinčios vandenyno natas. Švarus, gaivinantis kvapas su subtilia kartoka pabaiga, tokia kaip šaltas tonizuojantis vanduo karštą dieną. Šeima: vandens ir gėlių. Kaip jaučiami: citrusiniai, skatinantys. Senselierio nuoroda: kompozicijai suteikia vėsų gaivumą. Jūros žalia yra ne kas kita kaip atostogos, gaivūs vandenyno gūsiai yraaiškūs, gaivūs ir išsiskiriantys, sustiprinti greipfrutų kartumo. Jis suteiks tau lengvumą ir jaudins, nes jis primins Viduržemio jūros oro kvapą.

02 molelukiniai kvepalai 2ml su purkštuku. Pamilsite: dėl romantiškos gaivos. Rožiniai pipirai ir baltos gėlės šį kvapą padaro ypatingą. Švelni, pavasarinė, moderni kompozicija privers nusišypsoti kiekvieną! Šeima: gėlių. Kaip jaučiami: saldūs, gaivūs. Subtili balta primins Jums pavasarį ir atbundančią gamtą. Baltos gėlės, pakalnutės, magnolijos žiedai be galo moteriška ir jausminga kompozicija!

03 molekuliniai kvepalai 2ml su purkštuku. Pamilsite: dėl gaivos pojūčio. Šiek tiek rūgštus saulės nubučiuotų juodųjų serbentų aromatas, papildytas citrusinėmis greipfrutų natomis. Šeima: vaisių, citrusų. Kaip jaučiami: citrusiniai, gaivūs. Sodri rožinė kvapas, kuris sužadins vaizduotę ir paliks įspūdį. Sultingas rožinis greipfrutas suteiks malonios gaivos pojūtį ir įkvėps Jus veikti!

04 molekuliniai kvepalai 2ml su purkštuku. Pamilsite: dėl priešybių darnos. Šiltos medienos, odos ir muskuso natos bei šiek tiek rūgštelės, nepaliks abejingų! Šeima: citrusų, medienos. Kaip jaučiami: gaivūs. Miško ramybė primins Jums ilgą ir malonų pasivaiščiojimą miško takeliais. Subtilus odos ir muskuso dvelksmas papildytas medienos aromatu - amžinoji klasika. 

05 molekuliniai kvepalai 2ml su purkštuku. Pamilsite: dėl rytietiškos elegancijos. Šiek tiek aitrus nagarmotės aromatas papildytas nepriekaištingų rožės žiedų natomis - apsuks Jums galvą akimirksniu. Šeima: gėlių, rytietiški. Kaip jaučiami: intensyvūs. Rausvas atspindis papasakos Jums istoriją apie gražiausią gėlių sodą, kuriame ant pjedestalo išdižiai puikuojasi gražuolė rožė. Neišblėstančios meilės ir grožio simbolis, išdidi ir paslaptinga nata. 

06 molekuliniai kvepalai 2ml su purkštuku. Pamilsite: dėl šilumos jausmo. Medienos ir pačiulio aromatas pagardintas ambros natomis privers Jus pasijusti ypatingai. Šeima: rytietiški, medienos. Kaip jaučiami: šilti. Jauminga ruda pažadins Jūsų vaizduotę ir primins jaukų vakarą prie židinio geriausių draugų apsuptyje. Jausmingas, elegantiškas, netradicinis aromatas. 

Rašyk
Skambink