Susisiekite: +37064713122

ALOE VERA

ALOE VERA

Alijošius – nuo seno žinomas augalas, kuris pasižymi ne tik gydomosiomis, bet ir puoselėjančiomis bei apsauginėmis savybėmis. Alijošiaus minkštime, kurio didžiąją dalį sudaro vanduo, taip pat yra odai naudingų vitaminų, enzimų, mineralų (kalio, chromo, vario, seleno, magnio, mangano, kalio, natrio ir cinko junginiai), angliavandenių bei aminorūgščių, kurie teigiamai veikia odos išvaizdą ir savijautą.

Alijošiaus poveikis daugialypis. Švelnina ir ramina sudirgusias vietas, išlygina sudirgintą epidermį, mažina odos paraudimą, padeda atsinaujinti audiniams, taip pat pagreitina naujų odos ląstelių susidarymą. Taip pat pasižymi apsaugančiomis nuo laisvųjų radikalų, drėkinančiomis bei minkštinančiomis savybėmis . Suteikia odai stangrumo.

Su džiaugsmu pristatome lengvą ALOE VERA kolekciją – kosmetikos liniją su hipoalerginėmis formulėmis – tai sprendimas visų tipų odai, taip pat ir jautriai bei reikalaujančiai ypatingos priežiūros. Serija, sukurta remiantis gerosiomis sertifikuoto alijošiaus savybėmis, ramina odą ir užtikrina tinkamą jos drėkinimą.

PLAUKŲ KAUKĖ ALOE VERA Ši plaukų kaukė maitina, stiprina ir apsaugo Jūsų plaukus Talpa:..
€18.66 €23.32
Alijošius – nuo seno žinomas augalas, kuris pasižymi ne tik gydomosiomis, bet ir puosel..
€6.91 €8.64
REVITALIZUOJANTI VEIDO KAUKĖ ALOE VERA IŠBANDYK ALIJOŠIAUS GALIĄ! • ramina..
€8.89 €11.11
Rašyk
Skambink