Susisiekite: +37064713122
  • Skalbiklis spalvotiems audiniams

Prekės kodas: 503006

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: Prouvé

Skalbiklis baltiems audiniams

Talpa: 1000 ml.

Būkite tikri, kad dėvėdami ryškiaspalvius drabužius atrodysite nepriekaištingai.

 

 

 

 

 

 

 

€16.50

Kaip derinti spalvas skalbiant drabužius?

Spalvų derinimas skalbiant drabužius gali tapti tikru iššūkiu, ypač, kai Jūsų avietinės spalvos megztinis kaskart tampa vis blankesnis, o ryškios oranžinės kelnės praranda savo sodrią spalvą. Norime, kad Jūsų drabužiai visuomet atrodytų nepriekaištingai, todėl sukūrėme SKALBIKLIS SPALVOTIEMS AUDINIAMS, kuris audinius apsaugos nuo spalvos blukimo ir praradimo. Priemonės sudėtyje esančios dalelės neleis nudažyti kartu skalbiamų drabužių. Nuo šiol, vienintelis dalykas dėl kurio turėsite rūpintis – tai spalvų gama ant Jūsų kūno.

Kokia mūsų paslaptis: dėl sudėtyje esančių komponentų, priemonė veiks puikiai, net skalbiant drabužius žemoje temperatūroje (nuo 20°C). Skalbdami žemesnėje temperatūroje apsaugosime audinius ir sutaupysime pinigų!

Kodėl saugu: sudėtyje esantys komponentai užkerta kelią kartu skalbiamų drabužių nudažymui.

Koks kvapas: mes mėgstame eksperimentuoti su kvapų natomis, todėl paprašėme kvepalų kūrėjų, kad sukurtų kompoziciją, kuri atspindėtų neaprėpiamą spalvų paletę. Kai užuosite svaiginančio abrikoso ir sodraus prieskonių mišinio natas, suprasite, kad joks kitas kvapas, taip puikiai neatspindės spalvų pasaulio.

Komponentai:

Galvos nata: abrikosas, aldehidas, rožė

Širdies nata: ylang-ylang, pelargonija, prieskoniai

Bazinė nata: ciperžolė, pačiulis

Rašyk
Skambink