Susisiekite: +37064713122
  • SPORTINĖS APRANGOS SKALBIKLIS PROUVE
  • SPORTINĖS APRANGOS SKALBIKLIS PROUVE
  • SPORTINĖS APRANGOS SKALBIKLIS PROUVE

Prekės kodas: PR503007

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: Prouvé

PROUVE SPORTINĖS APRANGOS SKALBIKLIS

Talpa: 500 ml.

Paprasta prižiūrėti sportinę aprangą.

€9.99

Kaip prižiūrėti sportinę aprangą?

Jei sportuojate reguliariai ir neįsivaizduojate sau savaitės be treniruočių, tuomet tikriausiai naudojate specialią sportinę aprangą. Mes žinome, kad ji reikalauja ypatingos priežiūros, tam kad ji išsaugotų savo savybes, todėl sukūrėme sportinių drabužių skalbimo skystį. Šis skalbiklis ne tik efektyviai pašalina nešvarumus, bet ir apsaugo audinio struktūrą bei spalvą. Mes panaudojome naujoviškas technologijas, neutralizuojančias nemalonius kvapus, kurios užtikrina malonų gaivumą net ir treniruotės metu.

Kodėl jį pamilsite: nes šis skalbiklis ne tik nepriekaištingai valo, bet ir atnaujina sportinius drabužius bei saugo jų ypatingas savybes. Saugu naudoti visų tipų sportinės aprangos audiniams. Skalbiklis padeda išlaikyti sportinių drabužių pralaidumą orui.

Kas Jus nustebins: kvapus neutralizuojanti formulė. Šios formulės ir kvapiųjų aliejų, uždarytų specialiose kapsulėse, dėka, prakaito kvapas veiksmingai neutralizuojamas ne tik skalbiant, bet ir dėvint drabužius, tai užtikrina ilgalaikį gaivumo pojūtį.

Kas taip nuostabiai kvepia: kompozicija, sukurta iš originalių prancūziškų kvapiųjų aliejų su gaivinančiomis citrusų natomis, intensyviai žaliu našlaičių lapų aromatu, prinokusių rožių ir subtilaus liepžiedžio aromatu. Ši derinį puikiai papildo balzaminio kedro, gintaro ir jausmingo muskuso natos.

Kam galite naudoti: įvairios paskirties termoaktyvių drabužių priežiūrai - sportinių, membraninių, atsparių vėjui ir vandeniui arba medvilninių drabužių priežiūrai. Jei valomus drabužius reikia impregnuoti, naudokite tinkamą impregnavimo priemonę, skirtą sportinei aprangai, įpilkite šios priemonės į skalavimo skyrių skalbimo mašinoje. Laikykitės drabužių gamintojo nurodymų.

Rašyk
Skambink