Susisiekite: +37064713122

Straipsniai

Prouve - mūsų vertybės
Prouve. Mes žvelgiame į gyvenimą iš kitokios perspektyvos, todėl ilgą laiką ieškojome vietos, kurioje visi esame ir galime būti lygūs, kurioje svarbūs kiekvieno iš Jūsų norai ir v..
Apie FM World
Atrask FM World ir prisijunk prie mūsų NEMOKAMA REGISTRACIJA ČIA FM World - tai vieni iš daugiapakopio marketingo (MLM) lyderių - prekių ženklų, kuris vienija žmones su aistra, neeilines asm..
Feromonai. Kvepalai su feromonais
Kas yra feromonai? Feromonai – naturaliai egzistuojantys žmogaus išskiriami cheminiai junginiai, kurie nesamoningai traukia priešingos lyties atstovus. Produktus su feromonais nau..
Kaip išsirinkti kvepalus
Kartais labai sunku apsispręsti kokius kvepalus rinktis. Žinome, žinome, todėl mes padėsime Jums išsirinkti geriausius moteriškus ir geriausius vyriškus kvepalus.  Kv..
Kaip mus veikia kvapai
Būtent kvapai gali sužadinti mūsų emocijas - džiaugsmą, pyktį, lūdesį ar energiją. Augalų kvapniosios esencijos naudotos jau tūkstantmečius metų prieš Kristų ir žinios ap..
Kaip pakuoti dovanas?
Pakuoti dovanas brangiems žmonėms – didelis džiaugsmas.  Daili pakuotė kiekvienai dovanai suteiks šventiškumo ir originalumo. Bet be pasiruošimo negalėsime s..
Kaip prižiūrėti sportinę aprangą?
Jei sportuojate reguliariai ir neįsivaizduojate sau savaitės be treniruočių, tuomet tikriausiai naudojate specialią sportinę aprangą. Mes žinome, kad ji reikalauja ypatingos priežiūros, ta..
Katarzyna Trawińska. Ir jos kvapų pasaulis
Katarzyna Trawińska, bendradarbiaudama su geriausiais Grasse parfumeriais, sukūrė intriguojančią kompoziciją, kurios pagrindas tai išskirtinis, aksominis vilkdalgis, rytietiški smilkalai..
Kvepalai ir sapnai
Kvapo poveikis gali būti gyvybės ar mirties svarbos jei nusikelsime į tolimus laikus, nes pirkmykščiui žmogui jis galėjo reikšti tiek maisto, tiek priešų užuodimą, taigi..
Kvepalai vyrams. Kurie vyrus padaro patrauklesniais moterims? Kurie suteikia pasitikėjimo ir drąsos?
Kvepalai vyrams padės parodyti savo stilių, suteiks pasitikėjimo, pridės nematomo žavesio. Atsižvelgdami į savo skonį, rekomendacijas ir mados tendencijas kiekvienas atras savo kompozijas kvepalų, ski..
Ką žinote apie stebuklingąjį alijošių, alaviją?
PAŽINK ALIJOŠIAUS GALIĄ   Kodėl alijošius yra toks vertingas? Alijošiaus minkštime, kurio didžiąją dalį sudaro vanduo, taip pat yra odai naudingų vitaminų, enz..
Medžiai gydo
Gydytis galima medžių pagalba - tereikia nueiti į mišką! Ar tikrai žinote, kokie medžiai auga parke priešais jūsų namą, aplink sodybą ar kieme, kur žaidžia jūsų vaikas? Nedaugelis g..
Rašyk
Skambink